Recenzie Navitel

Overený zákazník L222 Overený zákazník

Pridané: 17. mája 2019

Zakúpený v L222

aj cene primerane pomale a dezorientovana navigacka (-:

Overený zákazník L222 Overený zákazník

• Full HD
  • Nočné svietenie
  • Prísavka v balení + handrička
  • Cena, kvalita, výkon

S kamerou som absolutne spokojný, nakoľko som doteraz vlastnil len TrueCam, neda sa to porovnať ani cenovo ani kvalitatívne je to sto a jedno. Určite odporúčam a išiel by som do ďalšej kamery od Navitelu.

Pridané: 10. mája 2019

Zakúpený v Agem Computers s.r.o.

Mapy Novitelu majú hodne nedostatkov a chýbajú aj niektoré upozornenia o rýchlostných limitoch existujúce už aj viac ako dva roky... Pre krátkosť užívania viac pripomienok zatiaľ nemám.

Overený zákazník MALL.SK Overený zákazník

Pridané: 19. apríla 2019

Zakúpený v MALL.SK

• Kvalita vyhotoveného záznamu
  • Nízke rozlíšenie

Produkt je na reklamácii. Baterka sa stále nabíjala a po pár sekundách pohotovostného záznamu sa úplne vybila. V prvých minútach po naštartovaní je kvalita obrazu celkom dobrá (v danom rozlíšení by som čakal kvalitnejší záznam), ak ale nahráva dlhšie (5 a viac minút), kvalita záznamu je zrazu rozmazaná. Detaily nečitateľné. ŠPZ vozidla pred Vami neprečítate, pokiaľ obe vozidlá nestoja. Je úplne jedno, či ide o slnečný deň a z ktorej strany svieti slnko.... Veľké sklamanie....

Overený zákazník OKAY.sk Overený zákazník

Zakúpený v INGRAM

• aktualnost map

Pridané: 6. marca 2019

Zakúpený v ESAT

• Za tie peniaze fajn kamera. Cas ukaze kvalitu. Jednoznacne lepsia kamera v danej cenovke ako znacka TrueCam, kde vam pri opakovanej reklamacii vymenia konektor, prepala Firmware, ale zavada sa nikdy neprejavila.

Overený zákazník INGRAM Overený zákazník

Pridané: 4. marca 2019

Zakúpený v INGRAM

Pri spravnom umiestneni Je plne citatelny aj na slnku. Za normalny peniaz plne funkcna navigacia. Original drziak na motorku je len nudzovka.Treba si vyrobit podla svojich potrieb.

Pridané: 1. februára 2019

Overený zákazník Mavexshop.eu Overený zákazník

Pridané: 18. januára 2019

(naposledy upravené 18. januára 2019)

Zakúpený v Mavexshop.eu

• prehladné a jednoduché menu
  • veľký displej
  • Neukazuje rýchlostne limity
  • veľká odchylka v navigácii

Ked som višiel z mesta ešte aspoň 500m za tabulou my ukazovalo päťdesiatku a to mi spravilo pri viacerých mestách. Zníženie rýchlosti na sedemdesiat my neukazovalo vôbec. Jedine čo ukazovalo bolo pedesiat a deveťdesiat. A to ta sedemdesiatka tam bola aspoň desať rokov takže tam nebola nova. Ked som vichadzal z kruhového odjazdu gps my ukazovala že do neho ešte len vchádzam. Možno bol vadví pristroj ale neviem či si ešte kúpim gps od tejto značky.

Pridané: 17. januára 2019

• Kvalitný obraz.
  • Pri vybratí z držiaka sa vynulujú hodiny a dátum, lebo v držiaku kamery je akumlátor a nie priamo v kamere.

Kvalitný obraz. Malá

Pridané: 16. januára 2019

• Grafika
  • zmätočné navigovanie
  • príliš tichá
  • komplikované menu
  • neaktuálne mapy
  • rýchlostné obmedzenia sú mimoriadne nepresné

Navigácia ani s najnovšími mapami nezobrazuje aktuálny stav. 5 ročný kruhový objazd zobrazuje stále ako klasickú križovatku. Pri navigovaní ( napr. v KE ) protirečí sama sebe. Po príkaze "Odbočte doľava" a následnom odbočení zahlási "Zišli ste z trasy, prepočítavam". Na rovnom úseku cesty medzi dvomi obcami zahlási "Odbočte vpravo", hoci tam žiadna odbočka nie je. Rýchlostné obmedzenia sú úplne mimo. Po vjazde do obce ešte niekoľko 100m ukazuje 90, po výjazde z obce ešte niekoľko 100m ukazuje 50. Hlas navigácie je aj pri nastavení na maximum tichý. Často vypadáva spojenie so satelitom, aj na otvorených priestranstvách, pričom vodič na to nie je nijako upozornený ( bol aj 8 minútový výpadok :-( ).
Navigácia vás nakoniec dostane z bodu A do bodu B, avšak s komplikáciami, ktoré vodičovi na pohode nepridajú ( zlé navigovanie, tichý hlas, časté výpadky spojenia so satelitom...)

Overený zákazník tipa.sk Overený zákazník

Pridané: 18. decembra 2018

Zakúpený v tipa.sk

• Je to už tretia kamera Navitel R1000 ktorú mame , výborná kvalita maximálna spokojnosť

Overený zákazník MALL.SK Overený zákazník

Pridané: 16. decembra 2018

Zakúpený v MALL.SK

• Žiadne nevýhody

Overený zákazník tipa.sk Overený zákazník

Pridané: 9. decembra 2018

Zakúpený v tipa.sk

• sikovna mala kamerka
  • baterka by mohla byt vacsia

Pridané: 28. novembra 2018

• malý rozmer
  • ľahké menu
  • ľahká inštalácia
  • parkovací strážca
  • za tmy už nepoužiteľné na prečítanie špz, video ok ale detaily sú preč. pri nejakej udalosti viete len farbu a typ auta, špz rozhodne nie. našťastie lesná zver nenosí špz

kúpil som ju na základe recenzie, keďže boli viac menej kladné a najmenej záporov v tejto cenovej kategórii 75 €, po vlastnej skúsenosti - lepšie prišetriť a kúpiť niečo overenejšie

Pridané: 17. októbra 2018

• Za danú cenu fajn produkt. Rozmery sú prijateľnejšie ako pri iných značkách
  • V tme alebo zníženej viditeľnosti nejde prečítať SPZ , resp celkovo dosť biedny záznam počas tmy.

účel splní. Ale pokiaľ chcete kvalitu, a istotu že prečítate značku niekoho kto do vás ťukol a chce zdrhnúť, tak by som si radšej 20-30€ priplatil za iný produkt.

Pridané: 22. septembra 2018

• Maximálna spokojnosť