Recenzie Navitel

Pridané: 10. februára 2018

• cena, obraz OK, veľkosť kamery, nalepovací držiak na sklo
  • nechápem prečo modrý krúžok na objektíve

mám ju dva roky, kúpená v období Black Friday na Alza.sk za 60

Overený zákazník Andrea Shop Overený zákazník

Pridané: 28. januára 2018

Zakúpený v Andrea Shop

• Malicka nenapadna kamera
  • Jednoduche odopinanie
  • Cez wifi sledovanie videa s kamery kedykolvek
  • Po dlhom rozhodovani maximalna spokojnost

Nevyhoda je drziak kamery ktory sa lepi napevno na okno

Pridané: 14. januára 2018

• Široký záber, Wifi, GPS, malá, dobrý obraz a pripája sa pomocou magnetu

Overený zákazník XXLTUZEX Overený zákazník

Pridané: 13. januára 2018

Zakúpený v XXLTUZEX

• jednoducha montaz
  • dobry obraz, kvalitny
  • za tu cenu - asi to najlepsie
  • montaz a nastavenie treba pozriet na nete, lebo navod nie je bohvieco, ale potom to zvladnete za par minut

Pridané: 7. januára 2018

• Výborná kvalita , jednoduchá , zatiaľ max spokojnosť

Škoda výrobca mohol ponúknuť aj micro SD kartu v balení

Pridané: 29. decembra 2017

Overený zákazník InterStore.sk Overený zákazník

Pridané: 30. novembra 2017

Zakúpený v InterStore.sk

zatiaľ málo používaný, ale spokojnosť, keďže predtým som mal iné značky

NAVITEL G550

NAVITEL G550

Pridané: 3. októbra 2017

• cena,jednoduchá obsluha,bluetooth,import vlastní trasy,poslech vlastní hudby
  • méně výrazné barvy displeje

Tato vodě, prachu a nárazuvzdorná navigace se řadí mezi levné navigace. To však neznamená, že je to nějaký outsider. Naopak, navigace má vše co potřebujete, tvorba trasy a celková práce s navigací je velmi jednoduchá. Navigaci (displeji) by velmi prospělo použití výraznějších, živějších barev, více kontrastu. Doživotní aktualizace map, české menu, hlasové pokyny v češtině, import vlastní trasy. Komu zmoknul tablet nebo telefon na motorce, coby náhrada navigace, ví o tom své..... Právě svítí sluníčko, za hodinu už prší a prší. S voděodolnou navigací si ušetříte spoustu nervů a problémů. Bluetooth A2DP set do helmy je VELMI doporučen, už nebudete OTROKY sledování displeje, navíc si můžete poslechnout Vaši oblíbenou hudbu přímo do helmy, ať už navigace pracuje či ne.

Pridané: 27. septembra 2017

• Design
  • Váha
  • Uchycení
  • Kvalitní čočka
  • Magnetický držák
  • GPS modul (rychlost + poloha v obraze)
  • WiFi (aplikace pro náhled, focení,nastavení a přesun videa)
  • Délka a kvalita napájecího kabelu

Kamera do auta je pro mě nutnost a již několikrát byla důkazem při nehodě. Prozatím jsem kupoval levné čínské kamery, ale ty přestávaly brzy fungovat a případný záznam jsem musel kopírovat složitě přes MicroSD kartu do PC. Navíc obraz byl špatný, rozhodl jsem se pořídit si dražší kameru a jelikož rád natáčím recenze, rozhodl jsem se s Vámi podělit o výsledek testování. Zde písemně.

Vzhled:
Perfektní malá designová kulička, která je v autě ozdobou. Prozatím je všude vidět pouze velké nevzhledné krabičky ale tato kamerka má opravdu krásný vzhled :)

Instalace:
Kamerka nemá přísavku, což mne trochu vystrašilo, ale lepí se na čelní sklo vozidla, což se nakonec ukázalo jako praktické, protože kamerka i s tím jak je malá vůbec nepřekáží ve výhledu, respektive nejde ani vidět ze sedadla řidiče. Instalace otázkou 10-15minut včetně schování kabeláže do útrob vozu. Náhradní nálepka je přímo v balení. Napájecí kabel je dost dlouhý.

Kvalita záznamu:
Oproti levným čínským kamerám, opravdu FULL HD, obraz je ostrý, neseká se.

GPS:
Modul navigace funguje perfektně, přímo do obrazu se razítkem vkládá poloha vozu a rychlost, to je velmi užitečná věc a jako důkaz nepostradatelná fičura.

WiFi:
Jako z jiné galaxie. Nepředpokládal jsem, že se mi pod ruky dostane kamera, která po stažení aplikace jde spojit přímo se smartphounem! Můžete si nejen nastavit vše důležité bez jediného doteku kamery, ale také si pěkně nakalibrujete obraz (umístění kamery) vidíte co natáčí i mimo vozidlo a co je nejdůležitější, najedete si přímo v aplikaci do nahrávek a tyto můžete jedním kliknutím přesunout přímo do telefonu. Toto je věc k nezaplacení!

Výhled:
Jde ruku v ruce s platnými zákony, neboť je tak malá, že vůbec nejde ze sedadla řidiče vidět, což splňuje fakt že "se nesmí nacházet na čelním skle nic, co omezuje výhled v zorném poli řidiče" kamerku jsem chytře schoval za zrcátko.

Konečné posouzení:
Za mě 100%, nic mi nechybí, nic nepřebývá, balení je kompletní a dostatečné, návod v českém jazyce stručný a jasný, kamerka výkonná, aplikace jako bonus.

Overený zákazník InterStore.sk Overený zákazník

Pridané: 6. júla 2017

• ľahká
  • speedcam
  • 7 palcový displej
  • pri prvom updatovaní máp mi PC nechcel navigáciu nájsť (možno problém PC)

reakcia na recenziu nižšie:
- sťahovanie dát je v poriadku
- dá sa selektovať, ktorú mapu stiahnuť, nie je potrebné sťahovať celú Európu
- žiadne prekrytie ciest čiarou som si nevšimol

Pridané: 18. júna 2017

• Navigácia :)
  • Extrémne pomalé sťahovanie dát (max. 200 kB/s), pravdepodobne je limit na rýchlosť zo strany servera. Program na aktualizáciu sťahuje mapy po jednom. Nie je možné vybrať ktorú mapu, sťahuje celú Európu, 7,4GB
  • detail grafiky hrozné..
  • čiara naplánovanej trasy je taká hrubá že prekryje aj vedľajšie blizšie cesty

Radšej nie.

Pridané: 8. februára 2017

• maly a kompaktny rozmer
  • logicke umiestnenie ovladacov a otvorov USB
  • jednoduchost v ovladani a manipulacii
  • super rychla montaz prilepenim
  • vyborna kvalita zaznamu
  • stabilizacia obrazu
  • citlivy mikrofon
  • jedine co mi vadi, je nezmyselny modry kruzok okolo sosovky kamery. Bez neho by bola tato kamera uplne nenapadna aj z exterieru, nakolko rozmerovo je identicky velka ako spatne zrkadlo.

Vyborny produkt v praktickom a jednoduchom prevedeni, ma vsetko co ma mat kamera v aute a plnohodnotne plni svoju funkciu. Kvalitne hardwerove prevedenie. Odporucam.

Zobrazujem 121 - 133 zo 133 recenzií 1...3 4 5 6 [ 7 ]